jak již většina z Vás ví, 26. 6. 2026 v 15h se naše restaurace uzavře (dále bude v provozu pouze pro větší soukromé akce, svatby, vánoční večírky, apod. ).
Nejprve bych chtěl poděkovat rodině, která mi před 14 lety umožnila splnit si sen asi každého kuchaře o provozování vlastní restaurace.
Dále moc děkuji celému Větrnickému kolektivu se kterým jsme se pro Vás celá léta snažili odvádět tu nejlepší práci a vytvářet u nás rodinnou atmosféru což byl od začátku až do konce náš největší cíl.
A poslední a nejdůležitější poděkování patří Vám, Vám všem co jste nás celých 14 let navštěvovali ať už pravidelně nebo občas.
Vaše hodnocení a zpětná vazba nám dodávala energii a sílu být tady pro Vás co nejdéle.
Ještě jednou děkujeme.
Zavře se za 30 seconds